Centra valde

2019-2020

Priekšsēdētājs
OZOLIŅŠ, Ingmārs

ingmars@latviancentre.org

Vicepriekšsēdētājs / Mārketinga komiteja
VĀGNERS, Aleks

aleks.v@latviancentre.org

Sekretāre
VĀGNERE, Zane

zane@latviancentre.org

Vicepriekšsēdētājs / Būvkomiteja
MIKELŠTEINS, Ivars

ivars@latviancentre.org

Kasieris, Finanšu direktors, Ziedojumu komiteja
GAIDE, Mārtiņš

martins@latviancentre.org

Sekretāre
JACKO, Ilze

ilze@latviancentre.org

Personāldaļa
PUĶĪTIS, Pēteris

peteris@latviancentre.org

Dāmu Komitejas Vicepriekšsēdētāja
Šulcs, Inta

inta@latviancentre.org

Dāmu Komitejas Līdzpriekšsēdētāja no 2020. g. marta līdz 2020. g. septembrim
ZARIŅA, Inga

inga@latviancentre.org

Uzņēmējdarbības komiteja / Brīvprātīgo komiteja
NIEDRA, Sandra

sandra@latviancentre.org

Nākotnes un stratēģiskās attīstības komiteja
VĀGNERS, Roberts

roberts@latviancentre.org

Dāmu Komitejas Līdzpriekšsēdētāja no 2019. g. septembra līdz 2020. g. februārim
KRŪMIŅA, Ilona

ilona@latviancentre.org

Biedrzinis
UPESLĀCIS, Alberts

alberts@latviancentre.org

Sarīkojumu plānošanas komiteja / Brīvprātīgo komiteja
KAĻIŅA, Larisa

larisa@latviancentre.org

If you wish to contact a board member by telephone, please telephone the office at 416 759 4900 and leave a message.

Tuvākie pasākumi

Decembris, 2019

2019Ceturdiena19dec.09:0012:00Latvian Centre Food Market - Deli / Centra Ēdienu tirdziņš09:00 - 12:00 Kanādas Latviešu Centrs Toronto, 4 Credit Union Drive Toronto, ON M4A 2N8 Canada Organizators: Kanādas Latviešu Centrs Toronto

2019Sestdiena21dec.09:0012:00Latvian Centre Food Market - Deli / Centra Ēdienu tirdziņš09:00 - 12:00 Kanādas Latviešu Centrs Toronto, 4 Credit Union Drive Toronto, ON M4A 2N8 Canada Organizators: Kanādas Latviešu Centrs Toronto

2019Otrdiena31dec.Trešdiena01janv.NEW YEAR'S EVE CELEBRATION18:00 - (Janvāris 1) 02:00 Kanādas Latviešu Centrs Toronto, 4 Credit Union Drive Toronto, ON M4A 2N8 Canada Organizators: Kanādas Latviešu Centrs Toronto

Rādīt vairāk pasākumus

416-759-4900
office@latviancentre.org

Kanādas Latviešu Centrs Toronto
4 Credit Union Drive
Toronto, ON M4A 2N8
Canada

0
X