SMAIDU UN PATEICĪBAS VĀRDU PILNA DIENA

Palīdzības/ pārsteiguma saiņi no Latviešu centra Mātes dienā

Latviešu Centrs Toronto ar sabiedrības atbalstu atkal sarūpēja gardumu saiņus.

Ar jūsu palīdzību mums bija iespēja piegādāt 130 saiņus mūsu sabiedrības vecākajai paaudzei tieši laikā uz Mātes dienu. Mēs arī piegādājām labumus Kristus Dārza darbiniekiem, palīgiem un iemītniekiem, lai arī viņi zinātu, ka mēs par viņiem domājam šinī grūtajā laikā.

Šajās pakās bija arī iekļautas sejas maska, kuŗas mums sagādāja Daiļamatnieku savienības čaklās dāmas – Gunta Reynolde, Suzanna Zaķis, Māra Goba, Inese – Grava Gubiņa, Marisa Zubāne un Sarmīte Vilks.

Bez mūsu brīvprātīgajiem šofeŗiem piegādāt paciņas būtu neiespējami. Paldies Mārim un Corai Lūšiem, māc. Ģirtam Grietiņam, Elizabetei Ludvikai, Mārtiņam Gaidem, Ivaram Mikelšteinam, Pēterim Puķītim, Lindai Vildei, Dāvidam Reynoldam, Ievai Osei, Larisai Kaļiņai un Ingmāram Ozoliņam.

Paldies „Latvija Amerikā”, kas mums sagādāja jaunākos laikraksta numurus. Paldies Vitai Gaiķei un viņas komandai par sadarbību, kuŗi vienmēr mums palīdz pēdējā brīdī ievietot avīzē jaunākās ziņas.

Milzīgs paldies visiem ziedotājiem, kas ir ziedojuši palīdzības saiņu sagatavošanai un nogādāšanai: Ieva Osis, Dr. Ingridas Strautmanes piemiņas fonds, Kārlis Vasarājs, DV Kanadā, Northern Birch Credit Union, Anita un Guntis Liepiņi, Valda Zobens, Elza Avots, Anita Elksnītis, anonims ziedotājs, Edīte un Ivars Lejas, Valdis Briedis, Guna Ozols, Anda Sīpoliņš, I. Krieviņš/ Estate of E. Zeidbergs, Laimons un Zenta Ozoli, Edite un Viesturs Zariņi, Lidija Kalniņa. Bez jūsu palīdzības tas nebūtu iespējams!

LCCC

 

SIRSNĪGS SVEICIENS ĢIMENES DIENĀ

Akcija “Atcerēsimies mūsu seniorus” turpinās

 

Pagājušo nedēļu man atkal bija tas prieks doties no Hamiltonas uz Latviešu Centru Toronto pēc pārtikas sainīšiem, lai arī Hamiltonas latviešu seniori varētu tikt iepriecināti Ģimenes dienā. Latviešu centrs, kaut gan šai vīrusa laikā ir tukšs un kluss, tomēr nodarbina tur čaklas rokas un mīļas sirdis, kas rūpīgi, nu jau trešo reizi sagatavo pārtikas sainīšus, kas tiek pievesti mājās mūsu vecākajai paaudzei gan Toronto, gan arī Hamiltonā un tuvākā apkārtnē.

Man ir bijis ļoti liels gandarījums piedalīties šajā akcijā, redzot tās priecīgās sejas, kas saņem sainīšus, kā arī sastopot visus tos jaukos cilvēkus, kas pieliek roku izvadājot, koordinējot un apzvanot mūsu seniorus. Paldies visiem tiem, kas ir arī sagādājuši rokām šūtas maskas mūsu senioriem. Paldies tiem, kas ir ziedojuši līdzekļus, lai šī palīdzības akcija var turpināties!

Aizvedot sainīšus, es pati esmu piedzīvojusi to cik ļoti mūsu seniori novērtē to, ka mēs par viņiem domājam, atceramies un rūpējamies šai savādi vientuļajā laikā. Es gribētu aicināt visu mūsu sabiedrību atcerēties mūsu vecāko paaudzi  regulāri pacelt telefonu un piezvanīt, aprunāties un pavadīt laiku ar mūsu senioriem, īpaši šai laikā, kad daudzi pasaulē jūtas vientuļi un izolēti, it īpaši tie, kam internets ir svešs vārds un kas moderno technoloģiju ir spējīgi izmantot tikai ļoti minimāli. Rūpēsimies viens par otru!

Elizabete Ludvika

416-759-4900
office@latviancentre.org

Kanādas Latviešu Centrs Toronto
4 Credit Union Drive
Toronto, ON M4A 2N8
Canada

X