TORONTO LATVIEŠU CENTRĀ IZCEPTI 12,000 PĪRĀDZIŅU – PASŪTI ARĪ TU!

TORONTO LATVIEŠU CENTRĀ IZCEPTI 12,000 PĪRĀDZIŅU – PASŪTI ARĪ TU!

TORONTO LATVIEŠU CENTRĀ IZCEPTI 12,000 PĪRĀDZIŅU – PASŪTI ARĪ TU!

 

Svaigi ceptu pīrādziņu smarža ir neatņemama latviešu svētku sastāvdaļa. Tā kā tuvojas Mātes diena un arī Jāņi, mēs piedāvājam iespēju sarūpēt šos tradicionālos gardumus, lai iepriecinātu sevi un savus tuviniekus svētkos.

Toronto latviešu kopiena jau ir iemīļojusi mūsu ceptos pīrādziņus. Laika posmā no pagājušā gada aprīļa līdz decembrim mēs izcepām tūkstoti duču jeb 12,000 šo latvisko kārumu. Vidēji katru mēnesi esam izcepuši 1,500 pīrādziņu, un vēl aktīvāka rosība mūsu ceptuvē bija Ziemassvētku laikā.

Pīrāgi, pīrādziņi vai speķrauši – šos tradicionālos gardumus pazīst ar dažādiem nosaukumiem, taču tos visus vieno radziņa forma un sātīgais pildījums – žāvēta gaļa un sīpoli. Katrai latviešu ģimenei ir sava speķa pīrāgu recepte – arī mums Toronto latviešu centrā. Daudzu gadu garumā esam ar mīlestību cepuši pīrādziņus, izmantojot paaudzēs nodotu ģimenes recepti.

Mēs cepam arī rupjmaizi un saldskābmaizi, pēc kuras ilgojas katrs latvietis ārpus tēvzemes. Katru mēnesi Toronto latviešu centra virtuvē dienas gaismu ierauga daudz siltu un svaigi ceptu maizes klaipu.

Speķa pīrāgus un maizi pārdodam saldētā veidā, lai katrs pats tos varētu uzsildīt un pasniegt kādā īpašā dienā vai svētkos. Latviskie gardumi būs gatavi dažās minūtēs, un kārdinošā pīrādziņu smarža pildīs māju, atmodinot bērnības atmiņas.

Iegādājies pīrāgus un maizi Kanādas Latviešu Centra Toronto veikalā Letts Shop (darba laiks P-Pk 8:00-15:00). Mēs pieņemam arī pasūtījumus e-pastā office@latviancentre.org vai e-veikalā www.lettsshop.org.

X