DUCIS JAUNU ROMĀNU.......

 

Spogulis. Aistars, Jānis.   Galvenais motīvs - skarbi konflikti trīs paaudžu starpā Amerikā latviešu ieceļotāju vidē. Klūgu mūks. Ābele, Inga. Stāsts par cilvēka sirds un saprāta ceļiem, par grēku un piedošanu. Rīgas zīmoga alķīmija.Ermlere, Franciska. Detektīvromāns.  Jūgenda pasāža. Ermlere, Franciska.  Cikla "Rīgas detektīvs" otrā grāmata.  Jelgava 94. Joņevs, Jānis. Stāsts par pusaudžiem un cik svarīgi šajā vecumā kaut kur iederēties, piederēties, atrast savējos. ES Literatūras balva. Trīs zvaigznes. Rūmnieks, Valdis, Migla, Andrejs.  Romāns par tēlnieku Kārli Zāli atspoguļo 20. gadsimta sākuma noskaņu un bagātīgu ieskatu mākslas, kultūras un politiskajos notikumos Latvijā un Eiropā. Baltiešu gredzens.  fon Fēgezaks, Zigfrīds. Stāsts par dzīvi Latvijā laikā, kad mainījās varas – sabruka Krievijas impērija, izveidojās Latvijas Republika - no baltvācieša skatu punkta, stāstot par savu bērnību, jaunību, brieduma gadiem un to, kā varas maiņas ir ietekmējušas dzimtas likteni. Jauki ļaudis. Repše, Gundega. Z muižas veco ļaužu pansionātu apvieno ar jauniešu rehabilitācijas centru. Kas seko....Gaiļu kalna ēnā. Zebris, Osvalds. Romānā attēlo 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma Latviju, izšķirīgā brīdī latviešu nācijas tapšanā.

Theodorus, deja ar ziloņzivi.  Ozols, Otto. Spiegu un dēku stāsts. Okeāniskais es.Zeibots, Andrejs.  Psiholoģiskās fantastikas stāsts. Mainigā intervence.  Venters, Egils. Atziņas par dzīvi un mīlestību mijas ar melnu

humoru.

 

DUCIS +  3 PĀRDOMĀM.......

Meitene no Mežaparka. Celle, Māra. Dievs tava zeme deg - Latvijas Otrā pasaules kaŗa stāsti Neiburgs, Uldis.  Aizmirstie karavīri: ebreji Latvijas armijā 1918 - 1940. Jēkabsons, Ēriks. Dzelzsgriezēji. Latvijas un Rietumu trimdas rakstnieku kontakti. Eglāja - Kristsone, Eva. Pēdējais karš; Atmiņa un traumas komunikācija. Kaprāns, Mārtiņš. Latviešu lugu rādītājs. Hausmanis, Viktors. Seksualitāte un sociālā kontrole Latvijā 1914 - 1939. Lipša, Ineta. Los! Los! Davai! Davai! Otrais pasaules karš manās atmiņās. Bankovics, Vilnis. Atmiņu grāmata. Skulme, Uga. Sarunas ar vecajiem jūras vilkiem. Līvs, Egons. Sauli dzīves pabērniem. Riekstiņš, Jānis. Kopotas dzejas. Martuževa, Broņislava. Maldināšana - līdz šim noklusēts stāsts..spiegošana mūsdienās. Lucas, Edward. Korāns - domas un atklāsmes.tulk. Uldis Bēŗziņš. DP s Europe's Displaced persons 1945 - 1951. Wyman, Mark.